S V E I C A M

VII Starptautiskā konkursa
„CONCORSO MUSICALE CITTA`DI FILADELFIA” laureāti:

Elizabeti Gulbi (7. kl.) I vieta, B grupā

Pedagogs: Inita Neilande

Sveicam laureātus

Jura Jurjana XVII starptautiskā konkursa „Jaunais mežradznieks” laureātus:

A grupā
Konrādu Rezņikovu I vieta (4.kl.)

B grupā 

Matīsu Lektaueru II vieta (5.kl.)

D grupā
Reini Sprūdi I vieta (II k.)

Ped. Gatis Evelons
Koncm. Inese Ramāne
_____________________________________________________________________________
SVEICAM
Starptautiskā jauno vijolnieku konkursa „Vivaldi 337” laureāti:
Evelīnu Vaheri-Abražuni (3. kl.) I vieta
Pedagogs: Beāte Račko

Dāvana ritmikas izveidotājam Emīlam Žakam-Dalkrozam

Pirmo un otro klašu audzēkņu sagatavotā dāvana ritmikas izveidotājam Emīlam Žakam-Dalkrozam 150 dzimšanas dienā.

Sakarā ar E.Žaka-Dalkroza 150 un viņa izveidotā Ženēvas ritmikas institūta 100 - gadi visu valstu ritmikas pedagogi tika aicināti pēc piedavātās mūzikas veidot kustību priekšnesumus, kas tiks rādīti Pasaules ritmikas kongresā Ženēvā šā gada jūlija vidū. Būs interesanti salidzināt, kādus kustību stāstus būs veidojuši citu valstu bērni un studenti.

S v e i c a m

Kultūras ministrijas apbalvojuma par jauniešu sasniegumiem starptautiskos konkursos 2014. gadā ieguvējus:

Audzēkņus:

Kārli BUKOVSKI (6.kl.)
Justīni ĀBOLTIŅU (II k.)
Daniilu BULAJEVU (4.kl.)
Lindu Evelīnu HEIBERGU (I k.)
Andreju JEGOROVU (9.kl.)
Silvestru Juri KALNIŅU (I k.)
Madaru PRANČU (6. kl.)

Skolotājus un koncertmeistarus:

Ligitu MUIŽARĀJU
Kristīni KUPČU
Nelliju SARKISJANU
Daci PŪCI
Ingu RAMĀNI
Lilī SARKISJANU
Ilzi DZĒRVI

------------------------------------------------------------------------------

SVEICAM

Kārļa Štrāla XVI Starptautiskā konkursa „Jaunais flautists” laureātus:

A grupā

Lidiju Deņisovu III vieta (2. kl.)
Ped. Imants Sneibis
Kcm. Inese Ramāne

B grupā

Demiju Nati Ozoliņu II vieta (6. kl.)
Ped. Silva Krašauska-Krauze
Kcm. Jānis Rinkulis

C grupā

Katrīnu Kubecku I vieta (8. kl.)
Ped. Silva Krašauska-Krauze
Kcm. Jānis Rinkulis
------------------------------------------------------------------------------


SVEICAM
5. Latvijas Brass Asociācijas un Buffet Group konkursa laureātus:
Trompešu/trombonu grupā
Bruno Ančānu 5.kl. II vieta
Krišjāni Lībiņu 7.kl. I vieta
Jāni Narkevicu  I k. Grand Prix
Ped. Kārlis Jēkabsons
Koncertmeistare: Inga Ramāne
------------------------------------------------------------------------------

S V E I C A M
Konkursa „Ineses Galantes Talanti.LV” laureātus:
Kategorijā – klavierspēle
Kārli Gunāru Tirzīti, III k. II vieta
Ped. Lelde Paula
Kategorijā – Stīgu instrumentu spēle
Sandru Seržāni, I k. III vieta
Ped. Romans Šnē
Kcm. Lelde Paula
------------------------------------------------------------------------------

SVEICAM

Ordeņu kapitula piešķirtie apbalvojumi:

Triju Zvaigžņu ordeņa IV šķira EDMV direktoram Jurim KAUFELDAM;

Atzinības krusta III šķira Romanam ŠNĒ, EDMV padagogam;

Atzinības krusta IV šķira Imantam SNEIBIM, JVLMA profesoram, EDMV pedagogam.

------------------------------------------------------------------------------

SVEICAM


26. Starptautiskā Trompešu dienu konkursa„Tallinas trompešu talanti 2015” laureātus:

II grupa
Bruno Ančānu 5.kl I vieta

III grupa
Krišjāni Lībiņu 7.kl. III vieta

V grupa
Jāni Narkevicu I k. II vieta
Ped. Kārlis Jēkabsons
Koncertmeistare: Inga Ramāne

 

------------------------------------------------------------------------------

 

 SVEICAM

56. Valsts ķīmijas olimpiādes laureātu:
Vladislavu Aščeulovu I vieta (9. kl.)
Skolotāja: Zane Plēpe

------------------------------------------------------------------------------

SVEICAM
8. Starptautiskā jaunu vijolnieku konkursa „Arthur Grumiaux” (Beļģijā, Namurā) laureāti:
B grupā
Emīliju Bukšu (5. kl.) II vieta
Pedagogs: Olga Isakova
Koncertmeistare: Sandra Jalaņecka

 

------------------------------------------------------------------------------

S V E I C A M
Mūzikas jaunrades konkursa „Skaņuraksti Ādažos”
laureātus un diplomandi:
Eļzanu Šaripovu, 4. kl. I vieta
Markusu Selgu-Timperu, 6. kl. I vieta
Ēriku Jākobsoni, 7.kl. II vieta
Zani Ginteri, III  k. Diploms par  visemocionālāko izpildījumu
Ped. Marina Gribinčika

------------------------------------------------------------------------------

 

SVEICAM

Konkursa „Dejas burvība” (Bolderājas mūzikas un mākslas skola)
laureāti:
II grupā (4.-5. kl.)
Katrīnu Annu Rando II vieta (4. kl.)
Pedagogs: Dace Pūce
Koncertmeistars: Ilze Dzērve

------------------------------------------------------------------------------

V Starptautiskā brāļu Mediņu jauno pianistu konkursa
laureātes:
Ēriku Jākobsoni, 7. kl. I vieta Specbalva par labāko Mediņa skaņdarba izpildījumu
Ped. Lelde Paula
Polinu Berlinu, 8. kl. II vieta
Ped. Ilze Treija

------------------------------------------------------------------------------

Starptautiskā konkursa „Uzlecošās zvaigznes”
laureāti:

Ievu Martu Gobu II vieta

Nominācijā – Klasiskās mūzikas izpildījums 

(4. kl.)

Pedagogs: Silva Krašauska-Krauze
Koncertmeistars: Jānis Rinkulis

------------------------------------------------------------------------------

 6. Starptautiskā pianistu konkursa „Jaunais virtuozs”

 laureātus un diplomandus:
A grupa

Jolantu Valdmani 3.kl.          II vieta
B grupa
Niklāvu Bašķi 5.kl.          II vieta
Atzinība par labāko J.S.Baha skaņdarba interpretāciju
Ped. Dina Atte
C grupa
Kārli Bukovski 6.kl.         I vieta
Atzinība par labāko J.S.Baha skaņdarba un

K.Černi etīdes interpretāciju

Ped. Ligita Muižarāja 

 

SVEICAM
Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādes laureātus un diplomandu:

   5. klašu grupā
   Patrīciju Iļjasovu                                   II vieta
   Jekaterinu Sorokinu                                  II vieta
   Edvīnu Alpajevu                                      III vieta
                                                                Skolotāja: Laila Kampe
   Rihardu Rauzu                                        Atzinība
                                                                Skolotāja: Māra Kauliņa-Pērkona
   6. klašu grupā
   Luku Korovinu                                        II vieta
                                                               Skolotāja: Laila Kampe
   7. klašu grupā
   Haraldu Arni                                         III vieta
                                                                Skolotāja: Māra Kauliņa-Pērkona
   8. klašu grupā
  Sandiju Gotvonī                                      II vieta
                                                                Skolotāja: Jolanta Lapiņa

  

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa laureātus:

 Santa JĒKABSONE                         I grupa             I vieta

 Sonja MISIŅA                                  I grupa             III vieta

 Rihards RAUZA                               II grupa           I vieta

 Alise SĒJĀNE                                   II grupa           II vieta

 Edvards Paulis MUZIKANTS        III grupa          I vieta

 Kaspars STEPE                                III grupa          II vieta

 

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa laureātu:

 Matīss Jānis BERZINSKIS              I grupa             I vieta

                                                                                                 pedagogs Dzintra Knābe

                                                                                                 koncertmeistars Ģirts Bīrītis

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa laureātus:

 Elza RATNIECE-MILTIŅA          I grupa             flauta               II vieta

 Ieva Marta GOBA                        I grupa          flauta                 II vieta

 Ričards VECTIRĀNS                    II grupa           flauta               I vieta

 Demija Nate OZOLIŅA                   II grupa           flauta               I vieta

 Katrīna KUBECKA                         III grupa          flauta               I vieta

 Katrīna CINIŅA                               III grupa          flauta               II vieta

                                                                                                 pedagogs Silva Krašauska-Krauze

                                                                                                 koncertmeistars Jānis Rinkulis

 Mija Amelija DZIĻUMA                 I grupa             oboja               I vieta

 Sandra LOSEVA                              I grupa             oboja               III vieta

 Kira Maija KIRSANOVA               III grupa          oboja               I vieta

                                                                                                 pedagogs Kristīne Kupča

                                                                                                 koncertmeistare Inga Ramāne

 Anna Marija KUBECKA                I grupa             klarnete           I vieta

 Katrīna Elīza KRASTIŅA              II grupa           klarnete           II vieta

                                                                                                 pedagogs Gunārs Kļaviņš

                                                                                                 koncertmeistare Ieva Sarja

 Klāvs GRĪNBERGS                         II grupa           klarnete           III vieta

                                                                                                 pedagogs Mārtiņš Circenis

                                                                                                 koncertmeistare Ieva Sarja

 Artūrs PERTS                                  III grupa          klarnete           II vieta

                                                                                                pedagogs Gunārs Kļaviņš

                                                                                                koncertmeistare Ieva Sarja

Roberts Mārtiņš GRĪNBERGS      I grupa             fagots              I vieta

Jekaterina UŠKANOVA                  II grupa           fagots              II vieta

                                                                                                pedagogs Andris Arnicāns

                                                                                                koncertmeistare Inese Ramāne

Matīss LEKTAUERS                       I grupa             mežrags           I vieta

Konrāds REZŅIKOVS                    I grupa             mežrags           II vieta

Vairis KOVELS                                III grupa          mežrags           III vieta

                                                                                                 pedagogs Gatis Evelons

                                                                                                koncertmeistare Inese Ramāne

Edvīns ALPAJEVS                          I grupa             trombons         II vieta

Vilhelms Kristiāns LOGINS            III grupa          trombons         I vieta

                                                                                                pedagogs Boļeslavs Voļaks

                                                                                                koncertmeistare Zane Rubesa

 

Latvijas profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa laureātus:

 

Andīne Armanda VILDE                II grupa           flauta               II vieta

                                                                                               pedagogs Imants Sneibis

                                                                                               koncertmeistare Inese Ramāne

Justīne ĀBOLTIŅA                         II grupa           oboja               II vieta

pedagogs Kristīne Kupča

                                                                                                koncertmeistare Inga Ramāne

Mārtiņš DOVMANIS                       II grupa           oboja               III vieta

pedagogs Kristīne Kupča

                                                                                                koncertmeistars Ģirts Bīrītis

Kaspars RUMBA                             II grupa           klarnete           III vieta

pedagogs Mārtiņš Circenis

                                                                                                koncertmeistare Ieva Sarja

Daniels SABANSKIS                       I grupa             mežrags           II vieta

Artūrs KRŪMIŅŠ                            II grupa           mežrags           I vieta

Reinis SPRŪDE                                II grupa           mežrags           II vieta

pedagogs Gatis Evelons

                                                                                                koncertmeistare Inese Ramāne

Jānis NARKEVICS                          I grupa             trompete          I vieta

pedagogs Kārlis Jēkabsons

                                                                                                koncertmeistare Inga Ramāne

Kārlis Alfrēds FELDBERGS          II grupa           trombons         II vieta pedagogs Boļeslavs Voļaks

                                                                        koncertmeistare Zane Rubesa

 

 

SVEICAM


1.Starptautiskā jauno koncertmeistaru konkursa
„Daugavpils koncertmeistars 2015”
 laureātus:

B grupā

Alisi Cīruli (II k.)
Ped. Aija Kuzmane

I vieta un specbalva par labāko latviešu komponista
darba izpildījumu

C grupā

Kārli Gunāru Tirzīti (III k.)
Ped. Benita Ābele

I vieta un specbalva par labāko lielas
formas darba izpildījumu

 

Ķīmijas olimpiāde

 

Vladislavs Aščeulovs ieguva Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē 1. vietu (sk.Z.Plēpe) un Rīgas pilsētas Kurzemes rajona matematikas olimpiādē 3.vieta (sk. L.Kampe)

Piektdien 20.februārī mūsus skolas 5. - 8.klašu skolēni piedalīsies Rīgas pilsētas Kurzemes rajons matemātikas olimpiādē.

   

4. Starptautiskā J. Norviļa jauno pianistu konkursa laureāti

SVEICAM

4. Starptautiskā J. Norviļa jauno pianistu
konkursa laureātus:

Jaunākā A grupa
Jekaterinu Emīliju Sarkisovu
II vieta (1.kl.)
Ped. Ilze Treija
Vecākā A grupa
Aleksandru Avramecu
III vieta (8.kl.)
Ped. Dina Atte

Valsts konkursa 2.kārta pūšaminstrumentu nodaļas audzēkņiem

pirmdien, 26.janvārī 44.telpā

Plkst. 10:00 Obojas

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

1.  Elīna Bērziņa

2. Mija Amelija Dziļuma

3. Sandra Loseva

III grupa

1.      Kira Maija Kirsanova

Profesionālās vidējās izglītības programma

II grupa

1.      Justīne Āboltiņa

2.      Mārtiņš Dovmanis

Plkst. 10:50 Flautas

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

1.      Ieva Marta Goba

2.      Evelīna Lita Krūmiņa

3.      Elza Ratniece-Miltiņa

II grupa           ~ plkst. 11:05

1.      Demija Nate Ozoliņa

2.      Ričards Vectirāns

III grupa          ~ plkst. 11:20

1.      Katrīna Ciniņa

2.      Katrīna Kubecka 

3.      Tīna Sipčenoka

Profesionālās vidējās izglītības programma

II grupa           ~ plkst. 11:50

1.      Andīne Armanda Vilde

Plkst. 12:10 Klarnetes

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa 

1.      Anna Kubecka

2.      Dāvis Lektauers

3.      Ūna Maizīte

4.      Alise Amanda Ūdre

II grupa           ~ plkst. 12:25

1.      Klāvs Grīnbergs

2.      Katrīna Krastiņa

3.      Darja Pavlova

III grupa          ~ plkst. 12:50

1.      Artūrs Perts

Profesionālās vidējās izglītības programma

II grupa           ~ plkst. 13:00

  1. Kaspars Rumba

Plkst. 13:15 Fagoti

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

  1. Roberts Grīnbergs

II grupa

  1. Jekaterina Uškanova

Profesionālās vidējās izglītības programma

II grupa

  1. Evita Terēze Tēberga

Pusdienu pārtraukums 13:35 – 15:00

Rezultātu paziņošana koka pūšaminstrumentu grupai 14:30

Plkst. 15:00 Mežragi

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

  1. Matīss Lektauers
  2. Konrāds Rezņikovs

III grupa

  1. Vairis Kovels

Profesionālās vidējās izglītības programma

I grupa

  1. Daniels Sabanskis

II grupa

  1. Reinis Jurkovskis
  2. Artūrs Krūmiņš
  3. Reinis Sprūde

Plkst. 16:05 Trompetes

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

  1. Bruno Ančāns

II grupa

  1. Sevsatjans Sergejevs

III grupa

  1. Kristiāns Lībiņš

Profesionālās vidējās izglītības programma

I grupa

  1. Jānis Narkevics

II grupa

  1. Arvils Rihards Bernāts

Plkst. 16:45 Tromboni

Profesionālās ievirzes izglītības programma

I grupa

  1. Edvīns Alpajevs

III grupa

  1. Vilhelms Kristiāns Logins

Profesionālās vidējās izglītības programma

I grupa

  1. Vadims Dmitrijevs

II grupa

  1. Kārlis Alfrēds Feldbergs

Rezultātu paziņošana metāla pūšaminstrumentu grupai 18:00

           

EDMV Pedagoģiskās padomes sēde

UZMANĪBU!

EDMV Pedagoģiskās padomes sēde par 2014./2015. m.g. mācību un audzināšanas darbu I semestrī un uzdevumiem II semestrim notiks 2015. gada 10. janvārī plkst. 12.00 skolas koncertzālē.

Apsveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus

2014. gada 16. decembrī notikušās olimpiādes rezultāti:

5.klašu grupā

I vieta

Rihards Rauza                

Jekaterina Sorokina       

Edvīns Alpajevs  

II vieta     

Šarlote Šneidere 

Roberts Grīnbergs

III vieta    

Terēze Zabarovska  

Rainers Sjakste

Atzinība  

Matīss Lektauers 

Linda Damberga

Patrīcija Iļasova

6.klašu grupā              

I vieta

Madara Pranča

II vieta     

Estere Tēberga    

Sofya Belkina  

Luka Korovins

III vieta    

Andrejs Feldmanis

7.klašu grupā              

I vieta

Haralds Arnis

II vieta      Jekaterina Uškanova

III vieta     Nikola Anna Bloma

9.klašu grupā   

I vieta Katrīna Ciniņa

II vieta      Vladislavs Aščeulovs

III vieta     Anna Harlapa

Apsveicam

SVEICAM

Republikas mūzikas vidusskolu teorētisko priekšmetu festivāla
(norise Jūrmalas mūzikas vidusskolā)
 komandas laureātus:

II vieta

Zani Leimani                 (I k.)
Annu Martu Burvi             (I k.)
Alisi Cīruli                 (II k.)
Kārli Gunāru Tirzīti         (III k.)

Ped. Gunta Treija
____________________________________________________________________________

SVEICAM

Republikas mūzikas vidusskolu teorētisko priekšmetu festivāla
(norise Jūrmalas mūzikas vidusskolā)
 diplomandi:

Annu Martu Burvi (I k.)

Skatītāju simpātiju balva kompozīcijā


Pedagogs: Imants Zemzaris

Skolas darba laiks svētkos

24., 25., un 26. decembrī – SKOLA SLĒGTA

31. decembrī un 01. janvārī – SKOLA SLĒGTA

Matemātikas olimpiāde

Skolas matemātikas olimpiāde - 16. decembrī pulksten 9:00 

Koncerts "Lielajā Ģildē"

Šā gada 3. decembrī plkst 19:00 koncertzālē "Lielā Ģilde" notiks EDMV simfoniskā orķestra koncerts.

Programmā:

F. Šūberts "Simfonija Nr. 5"

P. Vasks "Viatore"

B. Smetana "Vltava"

Diriģents - Normunds Vaicis

 

 

S V E I C A M
Augusta Dombrovska 8. starptautiskā konkursa laureātus:

ČELLI
A grupa

Almu Aneti Miķelsoni, 7. kl.
(ped. D.Pūce; koncm. I.Dzērve)     Specbalva par labāko  obligātā skaņdarba atskaņojumu

B grupa
Lindu Evelīnu Heibergu, I k. II vieta
(ped. D.Pūce; koncm. I.Dzērve)

Beatrisi Silviju Blaubergu, III k. III vieta
(ped. D.Pūce; koncm. I.Dzērve)

VIJOLES
A grupa

Daniilu Bulajevu, 4. kl. I vieta
(ped. N.Sarkisjana; koncm. L.Sarkisjana)

Andreju Jegorovu, 9. kl. III vieta
(ped. N.Sarkisjana; koncm. L.Sarkisjana)

B grupa

Sandru Seržāni, I k. II vieta
(ped. R.Šnē; koncm. L.Paula)

 

Sveicam Cimzes balvas ieguvēju

Par ilgadēju pedagoģisko darbību un būtisku ieguldījumu mācību un audzināšanas darbā
LNKC iedibināto Cimzes balvu ieguvusi skolotāja
Ilze Treija

UZMANĪBU!

Sakarā ar Latvijas Republikas 96. gadskārtas svinībām,
pirmdienas 17. novembra darba diena
tiek pārcelta uz sestdienu 22. novembri.

22. novembrī noturēt pirmdienas, 17. novembra stundas.

Administrācija

Sveicam

SVEICAM

VII Starptautiskā Alfrēda Kalniņa pianistu konkursa
laureāti:
Madaru Pranču (6. kl.) I vieta
Pedagogs: Ligita Muižarāja

 

S V E I C A M

Kultūras ministrijas apbalvojumu
jauniešiem par sasniegumiem starptautiskos konkursos 2013. gadā
BALVU ieguvējus:


Audzēkņus:
Kārli Gunāru TIRZĪTI                          Alisi BONDARENKO
Aurēliju ŠIMKUS                                 Sandru SERŽĀNI
Maksimu TAŅIČEVU                          Evu TER-SARKISOVU
Daniilu ČIRIČU                                     Lindu Evelīnu HEIBERGU
Reini JURKOVSKI                               Artūru KRŪMIŅU


Skolotājus:
Leldi PAULU                                     Olgu ISAKOVU
Sergeju OSOKINU                           Romānu ŠNĒ
Ligitu MUIŽARĀJU                           Nelliju SARKISJANU
Daci PŪCI                                          Gati EVELONU


Koncertmeistarus:
Sandru JALAŅECKU                       Lilī SARKISJANU
Ilzi DZĒRVI                                        Inesi RAMĀNI

 

S V E I C A M 

Š.g. 6.oktobrī notika sacensības matemātikas uzdevumu angļu valodā risināšanā, kur piedalījās  8., 9.klašu un 1.kursa audzēkņi. Sacensības organizēja matemātikas skolotāja Laila Kampe

Rezultāti :

 1.vieta Vladislavs Aščeulovs 9.a klase (120 punkti no 150)

2.vieta  Zane Leimane 1.kurss (118 p./150)
2.vieta  Sandijs Gotvonī 8.klase (117 p./150)
3.vieta  Katrīna Ciniņa 9.klase (115 p./150)
4.vieta   Aleksandrs Avramecs 8.klase (102 p./150)

 ------------------------------------------------------

SVEICAM
3. starptautiskā Stokholmas mūzikas konkursa diplomandi:
Elizabeti Gulbi Diploms (Arfa, 6. kl.)
Pedagogs: Inita Neilande


Latvijas atklātās matemātikas olimpiādes laureātus un diplomandu:

7. klašu grupā

     Sandiju Gotvonī I vieta
     Skolotāja: Jolanta Lapiņa 5. klašu grupā
     Luku Korovinu Atzinība
     Skolotāja: Laila Kampe
8. klašu grupā
     Vladislavu Aščeulovu III vieta
     Skolotāja: Laila Kampe


Sveicam

Konkursa Ineses Galantes talanti.lv laureātus: 
     Rihardu Rauzu I vieta
(Mūzikas skolas audzēkņu grupā)
     Jāni Bombizo-Fedotovu I vieta
(Mūzikas vidusskolas audzēkņu grupā)
Ped. Dzintra Knābe
Koncm. Ģirts Bīrītis


Sveicam

Latviešu valodas un literatūras 40. valsts olimpiādes (8.-9.klašu grupā) laureāti: 
Katrīnu Ciniņu (8. kl.) II vieta
Skolotāja: Daiga Šmideberga


Sveicam

Latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma (Rīgā) laureāti: 
Katrīnu Ciniņu (8. kl.) II vieta
Skolotāja: Daiga Šmideberga


Turpinājums...

Koncertu kalendārs

Jūlijs 2015
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
- EDMV koncerti
- Latvijas koncerti
- JVLMA koncerti un sarīkojumi
- Citi koncerti

Visit www.fbetting.co.uk Review Betfair